Přeskočit na obsah

Umělé květiny jako živé

umělé květinyJeště před několika lety vyvolávaly umělé květiny představu podřadné a nedokonalé dekorace, která se živým rostlinám nemůže v ničem rovnat. Umělky skutečně vypadaly jako změť plastu a drátů a i úplný laik snadno poznal, že se jedná o nevzhlednou náhražku. Tyto doby jsou ale nenávratně pryč. Prohlédněte si fotogalerii detailů umělých květin, nebo navštivte showroom umělých rostlin StudiGreen v Praze kde si lze některé palmy, stromy a květiny prohlédnout.

Dnešní umělé květiny jsou na první pohled a dotek k nerozeznání od živých. Je to nejen díky nově používaným špičkovým materiálům, jako je silikon, plast a textilie, ale i ověřenému způsobu výroby.

Bytoví architekti i floristé umelé kvety a rostliny s oblibou používají. Hlavní výhodou je především bezúdržbovost, rychlé pořízení a koupě celé rostliny i s květináčem. Protože umělé květiny nepotřebují vodu ani sluneční světlo, můžeme je umístit i do zakouřených, neosvětlených a jinak zatížených míst.

Je i další důležitá věc, kterou umělky splní – vytvoření zeleně v prostředí, které je pro člověka nepřirozené. V kancelářích, recepcích, úřadech – a dalších budovách, kde se tráví stále více času, umělé květiny vykouzlí kousek přírody.

Množství studií prokazuje, že i pouhý vizuální vliv květin má na naši pohodu a zdraví nenahraditelný vliv. Se zelení okolo sebe jsem spokojenější, kreativnější a soustředěnější na práci.

Kde umělé květiny koupit?

Využijte garanci nízkých cen a navštivte nás v e-shopu zaměřeném na umělé květiny. Zdarma vám poradíme s výběrem. Zboží máme na vlastním skladě, proto na něj nebudete muset čekat několik dnů až týdnů.